A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Elblążanin kuuurde - Piszę, że lubię rozrywkę, cyrk i małpy. Lubię też klaunów, którzy jarają się Kaczorem lub Kaczorem Donaldem.
jak się ludzi robi w konia? Z osiedla, np.6 budynków tworzy się jedną wspólnotę, czyste wariactwo. Nie sposób się połapać potem, w tej rzece rozliczeń, co tam jest prawidłowo. współpracuje deweloper z zaprzyjaźnionym zarządcą, kręcą lody obaj. Nowe windy, na gwarancji, co miesiąc podlegają kosztownym przeglądom, mieszkając w jednym budynku muszę płacić za inne, jeżeli coś się tam zepsuje. Wspólnota tylko w odniesieniu do jednego budynku, wtedy panujemy nad sytuacją. Nie dajcie się cwaniakom.
@Jacyna - Firma El tower nie tylko opóźnia oddanie mieszkań. ale też zniszczyło chodnik jest dziura i parkingi oraz 3 są ławki zniszczone bo najeżdżając koparkami dużymi na nie połamal8 je i twierdzą że chodnik i ławki to popsuli pijaki 4 terminów nie dotrzymali napraw i mają to gdzieś. więc UWAGA !!! Na firmę El rower nie kupować od nich mieszkań i lokatorzy jak wejdzie na wasze ulice budować interweniujcie od razu o zakazy na nieszczelnie wam terenu po za wyznaczonym na budowę. Na Malborskie syf 8 brud i zniszczenia ta firma sieje i nie chce naprawiać. pozdrawiamy Lokatorzy Malborskiej 86,88,90,80,82,84 itp.
@lokalsik - masz rację, byłem kilka razy na obydwu budowach takiego b.. jak na zatarzu i na sadowej to nie widziałem 40 lat, a tyle już włóczę się po budowach z racji zawodu, w elblągu jak chce się mieć mieszkanie dobrze wybudowane i solidnie to tylko u mytycha
jeszcze nigdy się nie zdarzyło żeby wszyscy byli zadowoleni zawsze wszędzie znajdzie się paru krzykaczy
Konkretnie o jakie niedociagniecia chodzi? Co jest zle wykonane i na co zwracac uwage?
@Grzes - Najwyraźniej nie masz kredytu na głowie
Jednej inwestycji nie skończą, a kilka innych zaczynają, bo kasy im brakuje i naciągają kolejnych i tak to kręcą!
@Andronikus - Dokładnie, ! Będzie PO, to będzie koniec Polski.. Tak psioczycie na PIS i macie w Elblągu, taką władzę co cofnęla to miasto w rozwoju i niszczy Elbl
O tym, kto jest żydem decyduje plutonowy posel...