UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego deweloper ma budować za moje, może nich buduje za swoje wtedy nie byłoby takich problemów. Nie wyobrażam sobie płacić za coś czego jeszcze nie ma. Dla mnie to dziwny system? To samo było z REGAL PARK i budynek stoi po części pusty, nawet jak ma być pod wynajem a płacić trzeba. W życiu staram się myśleć rozsądnie, czasami niektórzy ludzie mnie zadziwiają swoja głupota, cwaniactwem i bezmyślnością. Jak już wszyscy wiedzą w Regal park też są poprawki.

pathfinder

Anuluj