116
19.05.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No to trzeba kupić kufajkę walonki i czapkę uszatkę a kaloryfery zakęci Dobrze mają mieszkańcy Zawady i Nad Jarem bo gaz mają na ryczałt to będa grzać mieszkania kuchenkami gazowymi
korona (2022.05.20)

info

6  
  0
Panie Wróblewski kto chciał ciepło eko z gazu? Pan chciał, a teraz udaje pan greka? Moim zdaniem Wróblewski to najgorszy prezydent jakiego miało to miasto!
(2022.05.20)

info

27  
  2
Wrublewski i jego towarzysze muszą ODEJŚĆ! W kolejnych wyborach nie głosujcie na Missana, ponieważ to ten sam zły wybór i nic się w tym mieście nie zmieni na lepsze!.
(2022.05.20)

info

26  
  2
Najważniejsze, że Rady Nadzorcze Spółdzielni mają się dobrze, ich koszt dla mieszkańców wielu osiedli, to kilkaset tys. zł w ciągu kadencji, co musi się przełożyć na i tak wysokie czynsze. Zaś budowanie ogrzewanych namiotów w formie hal sportowych, to kolejne bezsensowne koszty, koszty wszystkich mieszczan. I tak w kółko.. generowanie wydatków. Tylko kto za to zapłaci ??
Iwona z Zawady . (2022.05.20)

info

15  
  2
I wy chcecie żeby podłączyć się do sieci Ognisko w mieszkaniu wyjdzie taniej
Mariusz 76 (2022.05.20)

info

4  
  0
Wróblewski, jak dobrze, że jest na kogo zrzucić wszystkie winy ? Jak tam zarządzanie EPEC ? Miasto bez komunikacji, bez ogrzewania, ze słabymi zarobkami. Czeka upadek.
ATUT z Nad Jaru . (2022.05.20)

info

17  
  2
i tak pojdziecie do wyborow i wybierzecie to samo dziadostwo bo wam tak baba w laczkach, jurij motorowka i nissan tak beda kazac. palcem wam trzeba pokazac bo wlasnego rozumu nie macie. teraz ten elblaski klan nieudolnosci zaczyna was straszyc pisem
Robert Kominski (2022.05.20)

info

20  
  2
@czarne złoto - Tobie to tylko foliowa czapeczka na pusty baniak.
blanc (2022.05.20)
Spokojnie klimat się o ciepła i to na zabije więc nie będzie problemu; )
Szachaja (2022.05.20)

info

3  
  0
@mieszkaniec Sielanki - ... jak piąte koło u wozu... Nie ma za co.
NickOlson (2022.05.21)