UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wrublewski i jego towarzysze muszą ODEJŚĆ! W kolejnych wyborach nie głosujcie na Missana, ponieważ to ten sam zły wybór i nic się w tym mieście nie zmieni na lepsze!.
Wrublewski i jego towarzysze muszą ODEJŚĆ! W kolejnych wyborach nie głosujcie na Missana, ponieważ to ten sam zły wybór i nic się w tym mieście nie zmieni na lepsze!.