UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wrublewski i jego towarzysze muszą ODEJŚĆ! W kolejnych wyborach nie głosujcie na Missana, ponieważ to ten sam zły wybór i nic się w tym mieście nie zmieni na lepsze!.


Anuluj