UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Wróblewski kto chciał ciepło eko z gazu? Pan chciał, a teraz udaje pan greka? Moim zdaniem Wróblewski to najgorszy prezydent jakiego miało to miasto!
Panie Wróblewski kto chciał ciepło eko z gazu? Pan chciał, a teraz udaje pan greka? Moim zdaniem Wróblewski to najgorszy prezydent jakiego miało to miasto!