UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Wróblewski kto chciał ciepło eko z gazu? Pan chciał, a teraz udaje pan greka? Moim zdaniem Wróblewski to najgorszy prezydent jakiego miało to miasto!


Anuluj