UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najważniejsze, że Rady Nadzorcze Spółdzielni mają się dobrze, ich koszt dla mieszkańców wielu osiedli, to kilkaset tys. zł w ciągu kadencji, co musi się przełożyć na i tak wysokie czynsze. Zaś budowanie ogrzewanych namiotów w formie hal sportowych, to kolejne bezsensowne koszty, koszty wszystkich mieszczan. I tak w kółko.. generowanie wydatków. Tylko kto za to zapłaci ??
Iwona z Zawady .