UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wróblewski, jak dobrze, że jest na kogo zrzucić wszystkie winy ? Jak tam zarządzanie EPEC ? Miasto bez komunikacji, bez ogrzewania, ze słabymi zarobkami. Czeka upadek.
ATUT z Nad Jaru .
Wróblewski, jak dobrze, że jest na kogo zrzucić wszystkie winy ? Jak tam zarządzanie EPEC ? Miasto bez komunikacji, bez ogrzewania, ze słabymi zarobkami. Czeka upadek.
ATUT z Nad Jaru .