116
19.05.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Swój chłop - dokładnie, a stado bez mózgów śpi dalej i pomagają upaińcom hubom darmozjadom. szok jak ludzie sa tępi jak barany.
ARTI (2022.05.21)
Będzie drogo. Ciepło, prąd itd. ale emeryci i rodziny wielodzietne nie muszą się obawiać wzrostu cen. Podobno zamiast trzynastek, czternastek i rozlicznych plusów opracowany jest dla nich program - przydomowe drukarki banknotów. ZUS to odciąży a każdy sobie wydrukuje tyle ile potrzeba.
Cz (2022.05.21)

info

9  
  5
@ Robert Kominski - Pis jest najstraszniejszy.
(2022.05.21)

info

4  
  2
Przy mieszkaniu około 50 m2 to daje około 70 zł. - cena gazu kosztuje.
mieszkaniec Sielanki (2022.05.21)

info

4  
  0
Podziękujmy rządowi PiS-złodziei !!
ja Ignacy (2022.05.21)

info

8  
  6
Socjalizm zawsze upada.
(2022.05.21)
Paljaki i tak kupia ruski gaz, tyle że od Niemca z dodana niemiecka marżą, a w Polsce dorzucimy jeszcze marżę Obajtka. A można było jeszcze za czasów słoniny to rozwiązać i zwalanie winy na PiS i wojnę jest tu absurdalne. Prawda jest taka, że obywateli nie stać na sankcje wprowadzone wobec Rosji, chyba że 500+ i wszystkie trzynastki i czternastkizostałoby w całości przeznaczone na dopłaty do paliwa i ogrzewania
Upadły Harley (2022.05.21)
Oj komuś przeszkadzała ciepła woda i Wina Tuska w kranie Teraz trzeba będzie się pożegnać z tą liberalną popierdułką. Trudno, żeby Orlen dostarczał inne paliwa Elblążanom, niż najdoskonalsze i najdroższe. Nie jest to kwestia kosztu budowy, jak sugeruje Wódz, tylko kosztu paliwa. A fantasmagorie Wodza nie powstały, bo koszty były by jeszcze wyższe i do poniesienia przez miasto. Teraz na kolana do Warszawy i wybłagać zmniejszenie VAT-u. I samemu tworzyć fundusz na pokrycie opłat większych niż emerytury
entuzjasta (2022.05.21)

info

2  
  1
Czego chcecie? Ciemnemu ludowi ciagle się podoba za czasów PiSu, maja ciagle 40% poparcia. Ciemny lud chce umierać za PiS z głodu lub z zimna, ale za to z nic juz nie wartym 500+ i kompletnie nic nie wartą 13 czy tam 14 emeryturą!
Alojzy_KUPA (2022.05.22)

info

8  
  1
@Upadły Harley - 6 lat to wystarczjąco dużo żeby coś zmienic w energetyce, można sie jeszcze cofnąc do lat 80'tych i mówić co można było zrobic! PIS rządzi 6 lat obiecywał złoty góry a mamy wielkie g...
Coś_PAN (2022.05.22)