A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Swój chłop - dokładnie, a stado bez mózgów śpi dalej i pomagają upaińcom hubom darmozjadom. szok jak ludzie sa tępi jak barany.
Będzie drogo. Ciepło, prąd itd. ale emeryci i rodziny wielodzietne nie muszą się obawiać wzrostu cen. Podobno zamiast trzynastek, czternastek i rozlicznych plusów opracowany jest dla nich program - przydomowe drukarki banknotów. ZUS to odciąży a każdy sobie wydrukuje tyle ile potrzeba.
@ Robert Kominski - Pis jest najstraszniejszy.
Przy mieszkaniu około 50 m2 to daje około 70 zł. - cena gazu kosztuje.
Podziękujmy rządowi PiS-złodziei !!
Socjalizm zawsze upada.
Paljaki i tak kupia ruski gaz, tyle że od Niemca z dodana niemiecka marżą, a w Polsce dorzucimy jeszcze marżę Obajtka. A można było jeszcze za czasów słoniny to rozwiązać i zwalanie winy na PiS i wojnę jest tu absurdalne. Prawda jest taka, że obywateli nie stać na sankcje wprowadzone wobec Rosji, chyba że 500+ i wszystkie trzynastki i czternastkizostałoby w całości przeznaczone na dopłaty do paliwa i ogrzewania
Oj komuś przeszkadzała ciepła woda i Wina Tuska w kranie Teraz trzeba będzie się pożegnać z tą liberalną popierdułką. Trudno, żeby Orlen dostarczał inne paliwa Elblążanom, niż najdoskonalsze i najdroższe. Nie jest to kwestia kosztu budowy, jak sugeruje Wódz, tylko kosztu paliwa. A fantasmagorie Wodza nie powstały, bo koszty były by jeszcze wyższe i do poniesienia przez miasto. Teraz na kolana do Warszawy i wybłagać zmniejszenie VAT-u. I samemu tworzyć fundusz na pokrycie opłat większych niż emerytury
Czego chcecie? Ciemnemu ludowi ciagle się podoba za czasów PiSu, maja ciagle 40% poparcia. Ciemny lud chce umierać za PiS z głodu lub z zimna, ale za to z nic juz nie wartym 500+ i kompletnie nic nie wartą 13 czy tam 14 emeryturą!
@Upadły Harley - 6 lat to wystarczjąco dużo żeby coś zmienic w energetyce, można sie jeszcze cofnąc do lat 80'tych i mówić co można było zrobic! PIS rządzi 6 lat obiecywał złoty góry a mamy wielkie g...