116
19.05.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gościu - cały czas nie interesowała was modernizacja żródła ciepła, która przez kolejne elipy zasiadjące w ratuszu była traktowana jak 5 koło w wozie, a teraz nagle jak się obudziłeś to i nawet szukasz winnych. A fe.
mieszkaniec Sielanki (2022.05.20)
Pakiety klimatyczne są po to żeby drenować naszej kieszenie. Zielona energia... chyba wszyscy na zielonej trawce skończymy dzięki tym cenom... Wszyscy ci "ekolodzy" nie odpuszczą... Bombardują nas jakimiś bzdurnymi informacjami o ociepleniu klimatu i bezczelnie ciągną kasę. Wydobywamy naturalny surowiec - węgiel i kara w postaci opłaty za emisję CO2.Jeśli ludzie nie pogonią tych szamanów od klimatu, to skończymy w biedzie... nawet kożuchem się nie będzie można już przykryć... taka ekologia.. będzie zimno to owiniemy się folią... folie i plastiki, tego można produkować do woli.... Ekologia.... bajka dla głupich mas.....
czarne złoto (2022.05.20)
W 2025 roku EPEC zakończy także inwestycje- wtedy dopiero zobaczymy ceny !
MO (2022.05.20)

info

13  
  0
Klim miał rację. On wiedział, że to nie wesele a pogrzeb. Ciekawy jestem jego komentarz.
(2022.05.20)

info

19  
  2
Wróbel wytyka paluchem ile osób w EKO jest w zarządzie. A proszę przypomnieć ilu w ratuszu jest vice prezydentów? W takiej mieścinie aż tylu?
phihihi (2022.05.20)

info

31  
  0
@czarne złoto - Dzieci i wnuki p... dolić. Co ich nie zabije to ich wzmocnić musi !
GłębokaMyśl (2022.05.20)
Pis wszystko rozkradnie co zarabiamy.. Złodzieje!!!!!
kek (2022.05.20)

info

13  
  9
mści się kunktatorstwo od 201 6 roku. Płacąc niebotyczne rachunku, wspomnijcie winowajców. EKO robi to, co do niej należy. Też tam powinno być odchudzenie struktur, ale na to wpływu nie mamy. Mamy, teoretycznie, bo to państwo w państwie, wpływ na spółkę miejską. Jest tam w RN członek władz miasta, który towarzyszył tworzeniu legendy o komunalnym źródle ciepła ( swojej ciepłowni). Wiele opracowań po ponad 100 tys. złotych, prezentacje ILF, Olechnowicza, profesorów z AGH. A nade wszystko główna obietnica wyborcza 2018- "zbudujemy". I co? "Budowa" to była zmyłka dla maluczkich, a w 2020 w ciągu na klęczkach po po niekorzystną umowę z EKO. Dotąd sześć lat zostało zmarnowanych. I czas na kolejne legendy. Kto wierzy?
Powtórka z rozrywki (2022.05.20)
@Ploterek - PARTIA chciała dobrze, jednak wyszło jak to zwykle socjalistom... Obłowili się należycie. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
GłębokaMyśl (2022.05.20)
@Powtórka z rozrywki - "Jest tam w RN członek władz miasta, który towarzyszył tworzeniu legendy o komunalnym źródle ciepła" Pomagał tworzyć bajkę i teraz ciągnie tantiemy od praw autorskich do dzieła... i jakoś będzie.
GłębokaMyśl (2022.05.20)