A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Gościu - cały czas nie interesowała was modernizacja żródła ciepła, która przez kolejne elipy zasiadjące w ratuszu była traktowana jak 5 koło w wozie, a teraz nagle jak się obudziłeś to i nawet szukasz winnych. A fe.
Pakiety klimatyczne są po to żeby drenować naszej kieszenie. Zielona energia... chyba wszyscy na zielonej trawce skończymy dzięki tym cenom... Wszyscy ci "ekolodzy" nie odpuszczą... Bombardują nas jakimiś bzdurnymi informacjami o ociepleniu klimatu i bezczelnie ciągną kasę. Wydobywamy naturalny surowiec - węgiel i kara w postaci opłaty za emisję CO2.Jeśli ludzie nie pogonią tych szamanów od klimatu, to skończymy w biedzie... nawet kożuchem się nie będzie można już przykryć... taka ekologia.. będzie zimno to owiniemy się folią... folie i plastiki, tego można produkować do woli.... Ekologia.... bajka dla głupich mas.....
W 2025 roku EPEC zakończy także inwestycje- wtedy dopiero zobaczymy ceny !
Klim miał rację. On wiedział, że to nie wesele a pogrzeb. Ciekawy jestem jego komentarz.
Wróbel wytyka paluchem ile osób w EKO jest w zarządzie. A proszę przypomnieć ilu w ratuszu jest vice prezydentów? W takiej mieścinie aż tylu?
@czarne złoto - Dzieci i wnuki p... dolić. Co ich nie zabije to ich wzmocnić musi !
Pis wszystko rozkradnie co zarabiamy.. Złodzieje!!!!!
mści się kunktatorstwo od 201 6 roku. Płacąc niebotyczne rachunku, wspomnijcie winowajców. EKO robi to, co do niej należy. Też tam powinno być odchudzenie struktur, ale na to wpływu nie mamy. Mamy, teoretycznie, bo to państwo w państwie, wpływ na spółkę miejską. Jest tam w RN członek władz miasta, który towarzyszył tworzeniu legendy o komunalnym źródle ciepła ( swojej ciepłowni). Wiele opracowań po ponad 100 tys. złotych, prezentacje ILF, Olechnowicza, profesorów z AGH. A nade wszystko główna obietnica wyborcza 2018- "zbudujemy". I co? "Budowa" to była zmyłka dla maluczkich, a w 2020 w ciągu na klęczkach po po niekorzystną umowę z EKO. Dotąd sześć lat zostało zmarnowanych. I czas na kolejne legendy. Kto wierzy?
@Ploterek - PARTIA chciała dobrze, jednak wyszło jak to zwykle socjalistom... Obłowili się należycie. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
@Powtórka z rozrywki - "Jest tam w RN członek władz miasta, który towarzyszył tworzeniu legendy o komunalnym źródle ciepła" Pomagał tworzyć bajkę i teraz ciągnie tantiemy od praw autorskich do dzieła... i jakoś będzie.