A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ken! - Do Ken!: skąd znasz się na onucach i do tego czerwonych? Pamiętasz je i rozpoznajesz po zapachu?
Nikt nie rząda orania cmentarza. Zdjąć tylko plakietę, ten "srebrny herb uszczęśliwiaczy świata", ewentualnie równiez gwiazdę i po sprawie. Niech sobie reszta stoi. Sama się rozpadnie, skoro Rosjanie nie daja kasy na remont. Z tego co wiem, cmentarze tam organizuje, za pieniądze podatników Polska.
@janekz - Będziemy niezależni ale biedni, bo pieniądze pójdą na kiełbasę wyborczą, a nie np. na badania naukowe. Pozostaniemy w pułapce średniego rozwoju.. A jak będziemy biedni to nie będziemy niezależni, nie będzie za co kupić uzbrojenia. Wówczas każdy może nas napaść, choćby Łukaszenka.
Cmentarze wojenne podlegaja szczegolnej ochronie prawnej w tym ratyfikowanym przez polske konwencjom. i w tym przypadku ochrona cmentarza ma pierszenstwo przed polska ustawa o dekomunizacji patrz konstytucja RP moze wkoncu jakis zwolennik nowego ladu by ja przeczytal..
Absolutnie nie podobnie jak na ulice wyszły kobiety żądając prawa do zabujania dzieci ta i ci czegoś żądają. Jak jakiś pedofilofil zechce żądać legalizacji prawa do pedofilii to może sobie żądać a moim prawem nazwać go pedofilofilem i się temu żądaniu sprzeciwić. Bóg dał nam wolną wolę ale nie wszystkim dał dość rozumu by z niej rozumnie korzystać. Zresztą kto z nas nie błądził ? Jedyna szansa że Bóg zwróci im rozum tyle że ta droga może być dłuższa niż stąd do Pacanowa.
@janekz - Zostaw to Bogu - jak uzna że ma zniknąć to zniknie. Skoro stoi - znaczy że ma stać. Choćby na przestrogę....
Pomnik jest na poświęconej ich pamięci ziemi i to ich synowie mogą decydować co im przyświeca. Było się tak upominać o groby Polaków na Wołyniu to pewnie i tam by już stały choćby najprostsze. Byli katami ale są już przed obliczem Boga i on im stosowne rachunki wystawi. Walcz z żywymi - o martwych tylko pamiętaj.
Co wy macie w naturze ze wszystko niszczycie ?? Niech pomnik stoi i niech daje świadectwo wojny. Już dość rzeczy zniszczyliście w Elblągu które powinny stać i przypominać co było na tych ziemiach - wspomnę o - pomnik Hermana Balka, Fryderyka Wilhelma, pomnik nieznanego żołnierza na górze Chrobrego, kościół św. Anny, kościół Trzech Króli, willa w parku Modrzewia, pałac na ulicy Legionów, kościół Baptystów, willa Schichaua i wiele innych.
Czy naprawdę wystarczy nie czytać tego? Gdybyśmy nie reagowali na ten bełkot, to by więcej nie pisali!!!
Przykre jest to, że ludzie z branży muzycznej angażują się w te wszystkie manipulacje polityczne. Robicie w branży to zajmijcie się tym co lubicie, a nie bawicie się w gierki polityczne wstyd.