UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nikt nie rząda orania cmentarza. Zdjąć tylko plakietę, ten "srebrny herb uszczęśliwiaczy świata", ewentualnie równiez gwiazdę i po sprawie. Niech sobie reszta stoi. Sama się rozpadnie, skoro Rosjanie nie daja kasy na remont. Z tego co wiem, cmentarze tam organizuje, za pieniądze podatników Polska.

BendziePiknie