UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nikt nie rząda orania cmentarza. Zdjąć tylko plakietę, ten "srebrny herb uszczęśliwiaczy świata", ewentualnie równiez gwiazdę i po sprawie. Niech sobie reszta stoi. Sama się rozpadnie, skoro Rosjanie nie daja kasy na remont. Z tego co wiem, cmentarze tam organizuje, za pieniądze podatników Polska.
BendziePiknie