A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Black - Odczep się od Tomasza Sakiewicza, bo to porządny człowiek, jak i ludzie na tym placu koło pomnika. Za co prokuratura mialaby karać " w tym kraju?", bo nie wiem o jaki kraj chodzi. Zaszyj się w swoim grajdole i całuj w d.... ę Putina.
@Karol50 - Zasrana nie przegrana.
Jest w Polsce tzw. piąta kolumna zdrajców, sprzedawczyków, w Elblągu ich sporo, Portel ich popiera.. A pomnik i czerwona gwiazda na nim prędzej czy później zostanie rozwalony!
@janekz - Piata kolumna to taka jedna populistyczna i rządząca obecnie partia, od lat chcąca nas z Unii wyprowadzić, zrobić wszystko by Polska była osamotniona skłócona i bezbronna. Podły ich plan, to zostawić Putinowi otwarte tylne drzwi. Nie potrzeba nam Waszego chaosu, potrzeba nam spokoju bez prawackich marnych prowokacji. Kumasz?
witam trudna jest ta nasza historia ---mieszkam w tym mieście od 45 roku---1945 -pamiętam tamte czasy ---dziś to jest całkiem inne miasto inni ludzie -----ale nie powinniśmy zapominać -i szanować tych co ponieśli ofiarę ---za --brak mi słów -by określić -ich poświęcenie --niewiele zostało ich pamięci --
@Trumna - Utrzymanie cmentarzy wojennych podlega wojewodzie i to stąd powinny pochodzić pieniądze na ich utrzymanie. Czy płaci całość? DOBRE PYTANIE.
@Np. - Odezwał się jakiś pachołek brukselski. Polska otrzyma pieniadze... jak uzna wyzszosc prawa ue... nad prawem krajowym... zrezygnuje z niezaleznosci i stanie sie landem pod przywodztwem niemiec. a moze... nie brac tych pieniedzy.... wystarczy ze niemcy wypłacą nam 800 mld euro za 2 wojne... Kumasz?
Wiele osób nie rozumie, że nie chodzi o niszczenie cmentarza tylko o usunięciem pomnika na cześć naszych katów i oprawców z czasów II wojny i po niej
Kluby Gazety Polskiej zorganizujcie protest przed siedzibą pisu, żeby wystąpili do Unii o wsparcie dla uchodźców, a nie wkładali swoich lepkich łapsk do naszych kieszeni.