UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy naprawdę wystarczy nie czytać tego? Gdybyśmy nie reagowali na ten bełkot, to by więcej nie pisali!!!
Czy naprawdę wystarczy nie czytać tego? Gdybyśmy nie reagowali na ten bełkot, to by więcej nie pisali!!!