UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przykre jest to, że ludzie z branży muzycznej angażują się w te wszystkie manipulacje polityczne. Robicie w branży to zajmijcie się tym co lubicie, a nie bawicie się w gierki polityczne wstyd.

NadszyszkownikKilkujadek

Anuluj