UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@janekz - Będziemy niezależni ale biedni, bo pieniądze pójdą na kiełbasę wyborczą, a nie np. na badania naukowe. Pozostaniemy w pułapce średniego rozwoju.. A jak będziemy biedni to nie będziemy niezależni, nie będzie za co kupić uzbrojenia. Wówczas każdy może nas napaść, choćby Łukaszenka.