UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przykre jest to, że ludzie z branży muzycznej angażują się w te wszystkie manipulacje polityczne. Robicie w branży to zajmijcie się tym co lubicie, a nie bawicie się w gierki polityczne wstyd.

NadszyszkownikKilkujadek