A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Niewolnica - No i co z tym zrobiłeś?! Skoro nie są przestrzegane przepisy BHP to poinformowałeś odpowiednią instytucję? Skoro taki jest system wynagradzania, do przy odejściu poinformowałeś choćby właściciela, nawet listownie o tym niby bagnie, które tam jest? Pewnie nie. Rzuciłeś ręcznik i zmieniłeś pracę, a bagno zostało. Jak tak każdy nie będzie nic robił to dalej będzie murzynowo. I na koniec, nie pracuje, nie pracowałem nigdy w DRE.
I dobrze, niech się rozwija z dala od Gronowa, tu już wystarczy uciążliwości, wszechobecny hałas, korki w godzinach kiedy kończą zmiany, na głównej i jedynej ulicy wyjazdowej z Gronowa, plus tiry z towarem i jeszcze blokują modernizację drogi przy DRE
Miasto powinno włączyć wies Gronowo do miasta, z samego DRE podatki od nieruchomisci zasiliłyby kasę miejską myslę, że ponad 100 tys rocznie