23
28.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Niewolnica - No i co z tym zrobiłeś?! Skoro nie są przestrzegane przepisy BHP to poinformowałeś odpowiednią instytucję? Skoro taki jest system wynagradzania, do przy odejściu poinformowałeś choćby właściciela, nawet listownie o tym niby bagnie, które tam jest? Pewnie nie. Rzuciłeś ręcznik i zmieniłeś pracę, a bagno zostało. Jak tak każdy nie będzie nic robił to dalej będzie murzynowo. I na koniec, nie pracuje, nie pracowałem nigdy w DRE.
Ploterek (2022.03.30)
I dobrze, niech się rozwija z dala od Gronowa, tu już wystarczy uciążliwości, wszechobecny hałas, korki w godzinach kiedy kończą zmiany, na głównej i jedynej ulicy wyjazdowej z Gronowa, plus tiry z towarem i jeszcze blokują modernizację drogi przy DRE
abbcR (2022.03.30)

info

1  
  1
Miasto powinno włączyć wies Gronowo do miasta, z samego DRE podatki od nieruchomisci zasiliłyby kasę miejską myslę, że ponad 100 tys rocznie
Bolesław Ch (2022.03.30)

info

1  
  2