UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto powinno włączyć wies Gronowo do miasta, z samego DRE podatki od nieruchomisci zasiliłyby kasę miejską myslę, że ponad 100 tys rocznie

Bolesław Ch

Anuluj