UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto powinno włączyć wies Gronowo do miasta, z samego DRE podatki od nieruchomisci zasiliłyby kasę miejską myslę, że ponad 100 tys rocznie
Bolesław Ch
Miasto powinno włączyć wies Gronowo do miasta, z samego DRE podatki od nieruchomisci zasiliłyby kasę miejską myslę, że ponad 100 tys rocznie
Bolesław Ch