Wybrany wątek opinii
Najlepsza firma w województwie !!!!!
Gratulacje dla firmy DRE i pracowników
Do moderacji
Odpowiedz
21
19
@Gen - Pracownikom nie ma czego gratulować, obóz pracy. Pójść, odwalić szychtę i zapomnieć, fakt że lepsza taka praca niż inna ale nie ma się czym podniecać.
Do moderacji
Odpowiedz
22
10
@Niewolnica - Niewolnica może się uwolnić lub zniewalać. Wybór jest prosty, nieprawdaż
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@Niewolnica - Czy się stoi czy się leży... a, sorry, to nie te czasy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Don Kichot - Niestety to nie takie proste...
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Renek - Nie masz pojęcia o czym piszesz, tu nie chodzi o to że czy się stoi czy leży. Chodzi o to że musisz pracować ponad ludzie siły, że nikt nie przestrzega BHP że nie możesz iść na urlop, że jest wszech obecny mobbing, że nikt nie zwraca uwagi ile ton przerzucasz, że potrafią karać po powrocie z chorobowego, takie są fakty. Nawet nie wiesz jaka tam jest rotacja. Dlatego już tam nie pracuję, trzeba się szanować. Lepiej uciec np do trójmiasta lub za zachodnią granicę.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@Niewolnica - No i co z tym zrobiłeś?! Skoro nie są przestrzegane przepisy BHP to poinformowałeś odpowiednią instytucję? Skoro taki jest system wynagradzania, do przy odejściu poinformowałeś choćby właściciela, nawet listownie o tym niby bagnie, które tam jest? Pewnie nie. Rzuciłeś ręcznik i zmieniłeś pracę, a bagno zostało. Jak tak każdy nie będzie nic robił to dalej będzie murzynowo. I na koniec, nie pracuje, nie pracowałem nigdy w DRE.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2