23
28.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Łomatko - precz z [POpaprańcami
(2022.03.28)
Napiszcie ile dostajecie szkodliwego za pracę
(2022.03.28)

info

7  
  3
Myślisz jak Putin. Paluszkiem po mapie i aneksja.
(2022.03.28)
POlskie firmy należy wspierać !!!!
(2022.03.28)

info

7  
  1
@Niewolnica - Niewolnica może się uwolnić lub zniewalać. Wybór jest prosty, nieprawdaż
Don Kichot (2022.03.28)
@Niewolnica - Czy się stoi czy się leży... a, sorry, to nie te czasy.
Renek (2022.03.28)
@Don Kichot - Niestety to nie takie proste...
(2022.03.28)
@Renek - Nie masz pojęcia o czym piszesz, tu nie chodzi o to że czy się stoi czy leży. Chodzi o to że musisz pracować ponad ludzie siły, że nikt nie przestrzega BHP że nie możesz iść na urlop, że jest wszech obecny mobbing, że nikt nie zwraca uwagi ile ton przerzucasz, że potrafią karać po powrocie z chorobowego, takie są fakty. Nawet nie wiesz jaka tam jest rotacja. Dlatego już tam nie pracuję, trzeba się szanować. Lepiej uciec np do trójmiasta lub za zachodnią granicę.
Niewolnica (2022.03.29)
Tragedia dla miasta to tacy jak ty. Nic wam się nie podoba. I co z tego że kolejna stolarnia.
(2022.03.29)
@Do_pomorskiego - Emblonski przygłupie, nawet Gdańsk was nie chce bo po co im komuszo biznesowe cwaniaczki z tej dziury oraz beznadzieja i marazm w tej dziurze gdzie sami rządzący dołki kopią w sumie sami sobie. Piąte koło u wozu.
Gość45 (2022.03.29)