UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I dobrze, niech się rozwija z dala od Gronowa, tu już wystarczy uciążliwości, wszechobecny hałas, korki w godzinach kiedy kończą zmiany, na głównej i jedynej ulicy wyjazdowej z Gronowa, plus tiry z towarem i jeszcze blokują modernizację drogi przy DRE

abbcR

Anuluj