UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I dobrze, niech się rozwija z dala od Gronowa, tu już wystarczy uciążliwości, wszechobecny hałas, korki w godzinach kiedy kończą zmiany, na głównej i jedynej ulicy wyjazdowej z Gronowa, plus tiry z towarem i jeszcze blokują modernizację drogi przy DRE
abbcR