UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Niewolnica - No i co z tym zrobiłeś?! Skoro nie są przestrzegane przepisy BHP to poinformowałeś odpowiednią instytucję? Skoro taki jest system wynagradzania, do przy odejściu poinformowałeś choćby właściciela, nawet listownie o tym niby bagnie, które tam jest? Pewnie nie. Rzuciłeś ręcznik i zmieniłeś pracę, a bagno zostało. Jak tak każdy nie będzie nic robił to dalej będzie murzynowo. I na koniec, nie pracuje, nie pracowałem nigdy w DRE.
Ploterek