UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I dobrze, niech się rozwija z dala od Gronowa, tu już wystarczy uciążliwości, wszechobecny hałas, korki w godzinach kiedy kończą zmiany, na głównej i jedynej ulicy wyjazdowej z Gronowa, plus tiry z towarem i jeszcze blokują modernizację drogi przy DRE
abbcR