Wybrany wątek opinii
Na terenie miasta Elbląg powinno się zakazać ogrzewać domów paliwem stałym. 21 wiek. .. idziesz na rower/pobuegac/spacer, a okolica śmierdzi dymem. Przecież to jest dramat!
Do moderacji
Odpowiedz
10
44
To nigdzie nie wychodź i siedź w domu malkontencie
Do moderacji
Odpowiedz
25
11
To sobie kominiarkę załóż jak biegasz. .. albo biegaj po kładce swoje
Do moderacji
Odpowiedz
15
7
se maseczkę załóż
Do moderacji
Odpowiedz
0
0