Wybrany wątek opinii

Na terenie miasta Elbląg powinno się zakazać ogrzewać domów paliwem stałym. 21 wiek. .. idziesz na rower/pobuegac/spacer, a okolica śmierdzi dymem. Przecież to jest dramat!
(2022.03.14)
To nigdzie nie wychodź i siedź w domu malkontencie
(2022.03.14)
To sobie kominiarkę załóż jak biegasz. .. albo biegaj po kładce swoje
(2022.03.14)
se maseczkę załóż
(2022.03.17)
Powrót do komentarzy