UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Czyste powietrze klamstwo - Dokładnie - dotację złozyć to lepiej nie składać - pozwolenia, okna takie, owakie. Dodatkowo dofinansują 40% na kocioł klasy 5,a za co ludzie mają kupić opał? Jak w październiku tona węgla i pelletu 800-900 zł, a teraz pelletu 1400 a węgla to chyba już ze 2000 zł. Karton nie jest w stanie zamaskować tego syfu, który ma miejsce.

x23