UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W 2008 r. w budynkach tych ZBK w Elblągu dokonał wymiany ogrzewania polegającego na likwidacji osiedlowej kotłowni i zamontowaniu dla każdego z lokatorów w pomieszczeniach piwnicznych odrębnych pieców- i całe szczęście pani bezradna -zapewne było by mniej uciążliwe dla tych lokatorów gdyby im założyli kotły gazowe.