Wybrany wątek opinii

Ludzie nie wymieniajcie pieców to jest propaganda a zwłaszcza hasło czyste powietrze dałem się skusić minęło juz 7 miesięcy czuję się jak przestępca po złożeniu wniosku do Olsztyna totalna biurokracja jakieś dziwne wyliczenia to co im się podoba nie ważne że wpakowalem kupę kasy ogólnie za gówno zwracają. .. żałuję kopcilbym dalej nie bałbym się cen gazu a jak się ludziom nie podoba to trudno taki klimat. Pozdrawiam.
Czyste powietrze klamstwo (2022.03.14)
@Czyste powietrze klamstwo - Dokładnie - dotację złozyć to lepiej nie składać - pozwolenia, okna takie, owakie. Dodatkowo dofinansują 40% na kocioł klasy 5,a za co ludzie mają kupić opał? Jak w październiku tona węgla i pelletu 800-900 zł, a teraz pelletu 1400 a węgla to chyba już ze 2000 zł. Karton nie jest w stanie zamaskować tego syfu, który ma miejsce.
x23 (2022.03.15)
Powrót do komentarzy