A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ciągle ten sam tekst, kup coś i będzie ok
ubiegnij go za 1,2 mln
Urzędnicy tylko potrafią wyprzedawać, a inwestycji brak.
Dziwię się, że przy takiej drodze nie ma inwestorów. :/
@Anonimek1 - Ale, że co ma urzędnik do inwestycji - ma Ci tam nowy urzad pracy postawić? Czy co? No opychają teren żeby inwestor się znalazł. Co jako miasto oni mogą zaproponować więcej - infrastruktura jest, w porównaniu do innych działek, które opychali gdzie nie było mediów. Co więcej nieporadni mogą?
To jest dobre miejsce na fotowoltaiczne baterie zamiast wycinać las na terkawce.
Może super miejsce ale dla kogo? nie ma połączenia z S7.Jak wjada tiry to zaraz niszczą drogę. Może decathlon by powstał, ale jak widać nie tym razem. Szkoda działek naprzeciwko holandii. Tam miało powstać prawdziwe centrum handlowe i od tylu lat cisza.
To idealne miejsce na Decathlon, ale urzędasy z UM muszą aktywnie wciskać tę działkę właścicielom tej firmy, a nie tylko umieścić ogłoszenie na BIPie z ceną z kosmosu i czekać, żeby potem mieć alibi do oddania Wójcikowi za jakiś śmieszny 1 mln zł.
W innym mieście tej wielkości by już budowali coś konkretnego. ..
co tam się dzieje na działkach miejskich przylegających przy Bażantarnii?