23
11.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ciągle ten sam tekst, kup coś i będzie ok
(2022.03.11)
ubiegnij go za 1,2 mln
(2022.03.11)
Urzędnicy tylko potrafią wyprzedawać, a inwestycji brak.
Anonimek1 (2022.03.11)
Dziwię się, że przy takiej drodze nie ma inwestorów. :/
Ell... (2022.03.11)

info

2  
  1
@Anonimek1 - Ale, że co ma urzędnik do inwestycji - ma Ci tam nowy urzad pracy postawić? Czy co? No opychają teren żeby inwestor się znalazł. Co jako miasto oni mogą zaproponować więcej - infrastruktura jest, w porównaniu do innych działek, które opychali gdzie nie było mediów. Co więcej nieporadni mogą?
Tralala (2022.03.11)
To jest dobre miejsce na fotowoltaiczne baterie zamiast wycinać las na terkawce.
Art :) (2022.03.11)

info

0  
  2
Może super miejsce ale dla kogo? nie ma połączenia z S7.Jak wjada tiry to zaraz niszczą drogę. Może decathlon by powstał, ale jak widać nie tym razem. Szkoda działek naprzeciwko holandii. Tam miało powstać prawdziwe centrum handlowe i od tylu lat cisza.
jimi (2022.03.11)

info

3  
  1
To idealne miejsce na Decathlon, ale urzędasy z UM muszą aktywnie wciskać tę działkę właścicielom tej firmy, a nie tylko umieścić ogłoszenie na BIPie z ceną z kosmosu i czekać, żeby potem mieć alibi do oddania Wójcikowi za jakiś śmieszny 1 mln zł.
Upadły Harley (2022.03.11)
W innym mieście tej wielkości by już budowali coś konkretnego. ..
Musi być.... (2022.03.14)

info

1  
  0
co tam się dzieje na działkach miejskich przylegających przy Bażantarnii?
DoLasu (2022.03.14)

info

0  
  0