UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może super miejsce ale dla kogo? nie ma połączenia z S7.Jak wjada tiry to zaraz niszczą drogę. Może decathlon by powstał, ale jak widać nie tym razem. Szkoda działek naprzeciwko holandii. Tam miało powstać prawdziwe centrum handlowe i od tylu lat cisza.
jimi