23
11.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@znafca - Kto się będzie bił o tę działkę? Daleko od portu, daleko od torów kolejowych. Średnio atrakcyjny teren do działalności związanej z transportem wodnym
Ploterek (2022.03.15)
@Upadły Harley - Właściciele tej firmy sami szukają miejsc pod inwestycję, nikt nie musi im tego wciskać. Elbląg po prostu nie jest atrakcyjny dla nich, żeby tu stawiać sklep. No ale floryński jest mądrzejszy i wie lepiej co ma gdzie powstać i jak.
Dżulius Cezar (2022.03.15)
na rogu ul. PLk, Dąbka i Węgrowskiej jest w budowie pawilon i myjnia samochodowa, tak jakby nie było innych miejsc, Widocznie włodarze naszego miasta nie patrzą na celowość tego miejsca.
mieszkaniec osiedla (2022.03.24)

info

0  
  0