UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może super miejsce ale dla kogo? nie ma połączenia z S7.Jak wjada tiry to zaraz niszczą drogę. Może decathlon by powstał, ale jak widać nie tym razem. Szkoda działek naprzeciwko holandii. Tam miało powstać prawdziwe centrum handlowe i od tylu lat cisza.

jimi