Wybrany wątek opinii
To idealne miejsce na Decathlon, ale urzędasy z UM muszą aktywnie wciskać tę działkę właścicielom tej firmy, a nie tylko umieścić ogłoszenie na BIPie z ceną z kosmosu i czekać, żeby potem mieć alibi do oddania Wójcikowi za jakiś śmieszny 1 mln zł.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Upadły Harley - Właściciele tej firmy sami szukają miejsc pod inwestycję, nikt nie musi im tego wciskać. Elbląg po prostu nie jest atrakcyjny dla nich, żeby tu stawiać sklep. No ale floryński jest mądrzejszy i wie lepiej co ma gdzie powstać i jak.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0