UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To idealne miejsce na Decathlon, ale urzędasy z UM muszą aktywnie wciskać tę działkę właścicielom tej firmy, a nie tylko umieścić ogłoszenie na BIPie z ceną z kosmosu i czekać, żeby potem mieć alibi do oddania Wójcikowi za jakiś śmieszny 1 mln zł.

Upadły Harley