89
24.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ploterek - To jest niemożliwe urodzić się takim pustakiem.
PiesekLeszek (2022.02.25)
@amełykan z dżełsej - To na stacji się kupuje paliwo na baryłki?
PiesekLeszek (2022.02.25)
@Bez paniki - Nie może kupić mniej, bo w niedziele sklep zamkniety. Trzeba nakupować na tydzień.
PiesekLeszek (2022.02.25)
Co za dzbany
Elblazaninnn (2022.02.26)

info

1  
  0
Chyba jakos słabo działaja bo na orlenie nie ma paliwa na królewieckiej a cena dalej wysoka
(2022.02.26)

info

0  
  1
kierowcy nie panikujcie bedzie drozej?
arst (2022.02.26)

info

0  
  3
Ludzie tankują bo cena za baryłkę ropy na giełdzie wystrzeliła rekordowo w górę co za chwilę odbije się na cenach paliw na stacjach Tanio już było teraz tylko drożej
(2022.02.26)

info

1  
  1
Bez paniki. Na Orlenie na Grunwaldzkiej bez problemu, benzyna jest, kasa w bankomatach też.
lkjhgfd (2022.02.26)

info

1  
  0
@Ma ryja zawsze dziewica - aleś ty głupia, głupi. .. ..
bvbvbvb (2022.02.26)
@G.F. - Kto ci każe oglądać
ziomo (2022.02.26)