A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ploterek - To jest niemożliwe urodzić się takim pustakiem.
@amełykan z dżełsej - To na stacji się kupuje paliwo na baryłki?
@Bez paniki - Nie może kupić mniej, bo w niedziele sklep zamkniety. Trzeba nakupować na tydzień.
Co za dzbany
Chyba jakos słabo działaja bo na orlenie nie ma paliwa na królewieckiej a cena dalej wysoka
kierowcy nie panikujcie bedzie drozej?
Ludzie tankują bo cena za baryłkę ropy na giełdzie wystrzeliła rekordowo w górę co za chwilę odbije się na cenach paliw na stacjach Tanio już było teraz tylko drożej
Bez paniki. Na Orlenie na Grunwaldzkiej bez problemu, benzyna jest, kasa w bankomatach też.
@Ma ryja zawsze dziewica - aleś ty głupia, głupi. .. ..
@G.F. - Kto ci każe oglądać