Bez paniki. Na Orlenie na Grunwaldzkiej bez problemu, benzyna jest, kasa w bankomatach też. lkjhgfd
Bez paniki. Na Orlenie na Grunwaldzkiej bez problemu, benzyna jest, kasa w bankomatach też.