UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie tankują bo cena za baryłkę ropy na giełdzie wystrzeliła rekordowo w górę co za chwilę odbije się na cenach paliw na stacjach Tanio już było teraz tylko drożej
Ludzie tankują bo cena za baryłkę ropy na giełdzie wystrzeliła rekordowo w górę co za chwilę odbije się na cenach paliw na stacjach Tanio już było teraz tylko drożej