UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie tankują bo cena za baryłkę ropy na giełdzie wystrzeliła rekordowo w górę co za chwilę odbije się na cenach paliw na stacjach Tanio już było teraz tylko drożej


Anuluj