89
24.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a ja nie tankuje wy głupie h u j e.
szalako (2022.02.26)

info

0  
  0
@okoniowaty - Ja widziałem. Policja tankuje na Bliskiej Hetmańska przy komendzie
Widz (2022.02.27)
Do rafinerii jedzcie z cysternami. I z banku wszystko wyplacajcie i mieszkania sprzedać i wypadi i jeszcze jedzenie wykupywać a później wywalać vo za ludxie
(2022.02.27)

info

2  
  0
To ciekawe, 100procent ropy naftowej importujemy z Rosji. .. to po co nam stały kontakt z USA ?
LS (2022.02.27)

info

0  
  0
@okoniowaty - Prawda jest taka, że w Działdowie (nasze województwo, granica z mazowszem)są bodajże dwie stacje benzynowe, przez dwa dni paliwa na stacjach nie było, ludzie którzy potrzebują paliwa do pracy, jechali tankować do oddalonej o około 20 km Mławy lub w podobnej odległości trasy S7.Ale to nie jest wynik braku paliwa w kraju, tylko przez lokalny wzrost popytu. Ludzie tankowali po 100 litrów w bańki, mimo, że zużywają naprawdę stosunkowo mało paliwa.
(2022.02.27)
Jest okazja zatankować do pełna i sprawdzić szczelność zbiornika a przy okazji go przepłukać.
(2022.02.28)

info

0  
  0
A co na te ceny stacja shell przy moście na której za ropę płaciłem 6.50 w czwartek
pokoś (2022.02.28)

info

0  
  0
Polakami łatwo manipulować, są prości i naiwni biedra synonim niskich cen, pis synonim uczciwości, uchodźca z Syrii - terrorysta, wzrost cen surowców na giełdzie z automatu wzrost cen np na stacji paliw etc.
(2022.03.01)

info

0  
  0
3 marca, ON 6.50ZŁ 95 6.20ZŁ NIE panikujcie spokojnie po 10 zł życzę. Teraz można już panikować. Można było zalewać auta, ale jakiś id. .. .wypowiadał się spokojnie, spokojnie i h. .z tego wyszło!
Nikoś (2022.03.03)

info

0  
  0