UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie to jednak stado baranków. Kupcie jeszcze worek 50 kg kaszy i 20 opakowań papieru do d. .. , jak na początku pandemii. Ciekawe, że takie rzeczy tylko w mieście, np. na węzłach na s7 nie było kolejek. Widać najbardziej benzyny brakuje mieszczuchom, przemieszczającym się kilka metrów autkiem i tak bardzo boją się ją stracić. A zrobili dokładnie to, o co chodzi Putinowi.