UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ploterek - Widziałeś kiedyś by radiowóz, karetka czy wóz bojowy był tankowany na zwykłej stacji?? No właśnie. .. służby mają "swoją"stację i nie wiem czy nadal tak nie jest, a było to na ul. Orzeszkowej w dyspozytorni.

okoniowaty

Anuluj