A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Emblong to stan umysłu !!!! - twój stan umysłu jest beznadziejny
@Emblong to stan umysłu !!!! - Na zawzwodziu jest lans mieszkać.
Już emblongi zaczęły ujadanie ihaaaaa kmioty koniec przerwy w zakładach pracy do tyrki kołki buhahahhaaa
@Bogacz w BMW - Napisane w drodze do urzedu pracy, he he
jak się nie podoba Elbląg to trzeba wyjechać.
Cieszę się, że po drugiej stronie rzeki postępuje czyszczenie miasta z tych koszmarnych bud i firemek które mogą egzystować gdzie indziej. Chciałbym jeszcze w tym życiu doczekać pięknego widoku miasta po stronie Zawodzia. Byłoby super
Przasnysz? regal park 2?
Stary komuch sprzedaje wszystko ale to już ostatnia jego kadencja starego dziada
@Bogacz w BMW - Chyba baran z bmw
niewiarygodne, po 75 lat od zakończenia działań wojennych, miasto Elbląg przystąpiło do odbudowy, szok i niedowierzanie, a wszystko to wśród jęków i skomlenia neobolszewikow co nie mogą pójść jak to się wszystko tak szybko zadziało