63
23.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Emblong to stan umysłu !!!! - twój stan umysłu jest beznadziejny
(2022.02.23)
@Emblong to stan umysłu !!!! - Na zawzwodziu jest lans mieszkać.
(2022.02.23)
Już emblongi zaczęły ujadanie ihaaaaa kmioty koniec przerwy w zakładach pracy do tyrki kołki buhahahhaaa
Bogacz w BMW (2022.02.23)
@Bogacz w BMW - Napisane w drodze do urzedu pracy, he he
(2022.02.23)
jak się nie podoba Elbląg to trzeba wyjechać.
(2022.02.23)

info

5  
  4
Cieszę się, że po drugiej stronie rzeki postępuje czyszczenie miasta z tych koszmarnych bud i firemek które mogą egzystować gdzie indziej. Chciałbym jeszcze w tym życiu doczekać pięknego widoku miasta po stronie Zawodzia. Byłoby super
(2022.02.23)

info

28  
  1
Przasnysz? regal park 2?
ghjkl (2022.02.23)

info

7  
  1
Stary komuch sprzedaje wszystko ale to już ostatnia jego kadencja starego dziada
(2022.02.23)

info

25  
  8
@Bogacz w BMW - Chyba baran z bmw
(2022.02.23)
niewiarygodne, po 75 lat od zakończenia działań wojennych, miasto Elbląg przystąpiło do odbudowy, szok i niedowierzanie, a wszystko to wśród jęków i skomlenia neobolszewikow co nie mogą pójść jak to się wszystko tak szybko zadziało
Nn f (2022.02.23)

info

7  
  5