UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cieszę się, że po drugiej stronie rzeki postępuje czyszczenie miasta z tych koszmarnych bud i firemek które mogą egzystować gdzie indziej. Chciałbym jeszcze w tym życiu doczekać pięknego widoku miasta po stronie Zawodzia. Byłoby super