UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

niewiarygodne, po 75 lat od zakończenia działań wojennych, miasto Elbląg przystąpiło do odbudowy, szok i niedowierzanie, a wszystko to wśród jęków i skomlenia neobolszewikow co nie mogą pójść jak to się wszystko tak szybko zadziało

Nn f