UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cieszę się, że po drugiej stronie rzeki postępuje czyszczenie miasta z tych koszmarnych bud i firemek które mogą egzystować gdzie indziej. Chciałbym jeszcze w tym życiu doczekać pięknego widoku miasta po stronie Zawodzia. Byłoby super