UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cieszę się, że po drugiej stronie rzeki postępuje czyszczenie miasta z tych koszmarnych bud i firemek które mogą egzystować gdzie indziej. Chciałbym jeszcze w tym życiu doczekać pięknego widoku miasta po stronie Zawodzia. Byłoby super


Anuluj