UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niewiarygodne, po 75 lat od zakończenia działań wojennych, miasto Elbląg przystąpiło do odbudowy, szok i niedowierzanie, a wszystko to wśród jęków i skomlenia neobolszewikow co nie mogą pójść jak to się wszystko tak szybko zadziało

Nn f

Anuluj