UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niewiarygodne, po 75 lat od zakończenia działań wojennych, miasto Elbląg przystąpiło do odbudowy, szok i niedowierzanie, a wszystko to wśród jęków i skomlenia neobolszewikow co nie mogą pójść jak to się wszystko tak szybko zadziało
Nn f