A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@PO Komunistyczne Odrodzenie - To gdzie te miliardy na inwestycje PiSu przez siedem lat ich rzadu poszły????? Stępka sama pochłoneła 14 milionow do kieszeni towarzyszy z PiSu. .. Wszystko w piach i bla, bla, bla. Nieudacznicy.
pisioskie mózgi zlasowane do granic niżej już nic nie ma
@8* - ZGADZAM SIE Z TYM KOMENTARZEM W 100% brawoooo ty :)
@Grażyna K - Oj Grazyna to niby jaką pracę ma CI dać ten przekop, ?
- ka
@Cebula - A ci nieudacznicy to kto? Chińczycy, Żydzi, Anglicy, Marsjanie? Nie to też Polacy co potwierdza że nie potrafią. Nie potrafią rządzić tym, którzy też nie potrafią.
@LucynaŁupina - Elbląg jest tak zwinięty że już nic go nie rozwinie
@TeofilSkorupa - napisz tomik wierszy pochwalnych może ktoś to wyda. .. .spólka srerbna np. .. żenada te twoje wizje. .. obudz się jaki port, jakie saint tropez. .. szuwary błoto piach i komary jedynie. .. .
@LucynaŁupina - ciebie też, razem z kotem macie trójkącik
@LucynaŁupina - Ale Polski nie było na mapach bo najpierw sprzedał ją ruskim pazerny polski kler wystraszony egzekucjami Kościuszki, potem wykończyli pazerne cwaniaki. Teraz też rządzą cwaniaki z klerem - domyśl się co to wróży.
@8* - głównodowodzący dzieci ani wnuków nie ma. Miał brata ale go wykończył, a kotu dług zwisa.