83
18.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@PO Komunistyczne Odrodzenie - To gdzie te miliardy na inwestycje PiSu przez siedem lat ich rzadu poszły????? Stępka sama pochłoneła 14 milionow do kieszeni towarzyszy z PiSu. .. Wszystko w piach i bla, bla, bla. Nieudacznicy.
(2022.02.18)
pisioskie mózgi zlasowane do granic niżej już nic nie ma
(2022.02.18)

info

8  
  5
@8* - ZGADZAM SIE Z TYM KOMENTARZEM W 100% brawoooo ty :)
Krzychu (2022.02.18)
@Grażyna K - Oj Grazyna to niby jaką pracę ma CI dać ten przekop, ? - ka
Tora tora (2022.02.18)
@Cebula - A ci nieudacznicy to kto? Chińczycy, Żydzi, Anglicy, Marsjanie? Nie to też Polacy co potwierdza że nie potrafią. Nie potrafią rządzić tym, którzy też nie potrafią.
(2022.02.18)
@LucynaŁupina - Elbląg jest tak zwinięty że już nic go nie rozwinie
Art:) (2022.02.18)
@TeofilSkorupa - napisz tomik wierszy pochwalnych może ktoś to wyda. .. .spólka srerbna np. .. żenada te twoje wizje. .. obudz się jaki port, jakie saint tropez. .. szuwary błoto piach i komary jedynie. .. .
Art:) (2022.02.18)
@LucynaŁupina - ciebie też, razem z kotem macie trójkącik
Art:) (2022.02.18)
@LucynaŁupina - Ale Polski nie było na mapach bo najpierw sprzedał ją ruskim pazerny polski kler wystraszony egzekucjami Kościuszki, potem wykończyli pazerne cwaniaki. Teraz też rządzą cwaniaki z klerem - domyśl się co to wróży.
(2022.02.18)
@8* - głównodowodzący dzieci ani wnuków nie ma. Miał brata ale go wykończył, a kotu dług zwisa.
(2022.02.18)