83
18.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak czytam te lewackie idiotyczne wpisy to mam odruch wymiotny. Kompromitujecie się pseudo filozofowie.
Lalek (2022.02.18)
@PO Komunistyczne Odrodzenie - Premier odbudował nasz przemysł stoczniowy w Szczecinie łącznie z promem Batory. dajcie już spokój Tuskowi, bo się okaże że źle działający Premier i nie tylko, to też jest wina Tuska.
elblążanin48 (2022.02.18)
Nie mogliście umieścić starszego zdjęcia, np jak Jaromil I, wbija łopatę w miejscu przekopu.
elblążanin48 (2022.02.18)

info

7  
  1
Dziękujemy Finlandii
(2022.02.18)

info

4  
  0
Bo wojsko wygląda fajnie na defiladach a rzeczywistość była i jest inna.
zbychu (2022.02.18)
Pewnie chciałbyś być dokerem?
Jerzy A. (2022.02.18)
@PO Komunistyczne Odrodzenie - Jeśli PO to komuniści to czemu rzekomo sprzedają stocznie. Kiedy komuniści je budowali akurat. Program zbliżony do komuny to ma akurat PiS i ich marzenia o upaństwowieniu stoczni, górnictwa i hotelarstwa.
Miltiades90 (2022.02.18)
@PO Komunistyczne Odrodzenie - przecież już uratowany przez PiS, prom nowoczesny w budowie, elektrownia Ostrołęka już na ukończeniu, brawo
(2022.02.18)
on ma rozdwojenie jaźni, raz łupina, potem skorupa, ale zawsze ten sam beton
(2022.02.18)
@LucynaŁupina - przerobią stępkę z nowoczesnego promu
(2022.02.18)