UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@LucynaŁupina - Ale Polski nie było na mapach bo najpierw sprzedał ją ruskim pazerny polski kler wystraszony egzekucjami Kościuszki, potem wykończyli pazerne cwaniaki. Teraz też rządzą cwaniaki z klerem - domyśl się co to wróży.


Anuluj