86
17.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Od tego dewelopera dziada i oszusta nie kupujcie. Jest mistrzem fuszetek i ukrywania tego przez okres gwarancyjny przez zarządcę Piotrową. Na dowód polecam ul. Nowogródzką. .
Esa (2022.02.20)

info

3  
  2
Od razu ostrzegamy kypujących: sprawdźcie czy będzie miejsce na samochód. Jeśli będziecie parkować pod istniejącymi blokami to lepiej o tym miejscu zapomnieć. Poz tym zapraszamy na osiedle.
PawełP (2022.02.20)

info

2  
  1
@Jerzy Lebioda - No chyba nie bardzo. .. Oboźna to jest raczej w zupełnie innym miejscu, więc zapewne chodziło Panu o ul. obrońców Pokoju? Topolowa/Matejki/Pokorna to jedne z cichszych osiedli. Tramwaj słychać sporadycznie, nie przeszkadza nawet przy otwartym oknie, ruchu od ul. Robotniczej czy Płk. Dąbka nie słychać w ogóle. Najgłośniejszy element tego osiedla to sklep Borys, a raczej jego klienci - a i to ledwie od czasu do czasu.
(2022.02.20)
Dokładnie tam gdzie było za.. jest wiecej życia oraz większy ruch jak w tym waszym centrum. W centrum nic nie ma. O starówce juz nawet nie wspomnę
Bez kitu (2022.02.23)

info

0  
  0
W centrum to jak by czas się 20 lat temu zatrzymał. Ludzie jeżdżą na peryferia bo tam nowością, nowsza technologią oraz dostępem do dobrych markowych sklepów zalatuje.
Tak jest (2022.02.23)

info

2  
  0
Kiedyś zawada i jej obrzeża była przyłączem do elbinga teraz jest na odwrót.
Realia (2022.02.23)

info

1  
  0