A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Od tego dewelopera dziada i oszusta nie kupujcie. Jest mistrzem fuszetek i ukrywania tego przez okres gwarancyjny przez zarządcę Piotrową. Na dowód polecam ul. Nowogródzką. .
Od razu ostrzegamy kypujących: sprawdźcie czy będzie miejsce na samochód. Jeśli będziecie parkować pod istniejącymi blokami to lepiej o tym miejscu zapomnieć. Poz tym zapraszamy na osiedle.
@Jerzy Lebioda - No chyba nie bardzo. ..
Oboźna to jest raczej w zupełnie innym miejscu, więc zapewne chodziło Panu o ul. obrońców Pokoju?
Topolowa/Matejki/Pokorna to jedne z cichszych osiedli. Tramwaj słychać sporadycznie, nie przeszkadza nawet przy otwartym oknie, ruchu od ul. Robotniczej czy Płk. Dąbka nie słychać w ogóle. Najgłośniejszy element tego osiedla to sklep Borys, a raczej jego klienci - a i to ledwie od czasu do czasu.
Dokładnie tam gdzie było za.. jest wiecej życia
oraz większy ruch jak w tym waszym centrum. W centrum nic nie ma. O starówce juz nawet nie wspomnę
W centrum to jak by czas się 20 lat temu zatrzymał. Ludzie jeżdżą na peryferia bo tam nowością, nowsza technologią oraz dostępem do dobrych markowych sklepów zalatuje.
Kiedyś zawada i jej obrzeża była przyłączem do elbinga teraz jest na odwrót.