UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od razu ostrzegamy kypujących: sprawdźcie czy będzie miejsce na samochód. Jeśli będziecie parkować pod istniejącymi blokami to lepiej o tym miejscu zapomnieć. Poz tym zapraszamy na osiedle.

PawełP

Anuluj