UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od tego dewelopera dziada i oszusta nie kupujcie. Jest mistrzem fuszetek i ukrywania tego przez okres gwarancyjny przez zarządcę Piotrową. Na dowód polecam ul. Nowogródzką. .

Esa

Anuluj