UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od tego dewelopera dziada i oszusta nie kupujcie. Jest mistrzem fuszetek i ukrywania tego przez okres gwarancyjny przez zarządcę Piotrową. Na dowód polecam ul. Nowogródzką. .
Esa
Od tego dewelopera dziada i oszusta nie kupujcie. Jest mistrzem fuszetek i ukrywania tego przez okres gwarancyjny przez zarządcę Piotrową. Na dowód polecam ul. Nowogródzką. .
Esa